RaumaGolf logo

yritysaamu logo

junnugolf banneri

Ala-Pomppustentie 20, 26510 Rauma • Caddiemaster puh. 02 8230324, » caddiemaster(at)raumagolf.fi

Kilpailu-, sääntö- ja tasoitustoimikunta

 


 

Markku Vähähaka, pj.

050 5270 916  markku.vahahaka(at)dnainternet.net
Kari Kauko 040 5563 879 kari.kauko(at)fimnet.fi
Ari Suonvieri    
Mika Laaksonen    
Rita Varjonen
Susanna Suoramaa
Iida Lampi, sihteeri

Senioritoimikunta


Markku Vähähaka, pj., seniorikapt. 050 5270 916  markku.vahahaka(at)dnainternet.net
Eija Salmi, siht. 044 5180 105 em.salmi(at)dnainternet.net
Saija Piironen
Kari Kauko 040 5563 879 kari.kauko(at)fimnet.fi
Mauri Koskenkorva 040 5891 854 makoskis(at)nic.fi
Matti Vesanto

Naistoimikunta


Heli Saarni-Helkkula, pj/ladykapt. 050 366 5647 heli.saarni(at)gmail.com
Anne Salmi
Niina Hyytiä
Taru Salminen
Johanna Saustila
Anne Sieviläinen
Pirjo Sundelin
Marketta Tyynysniemi

Susanna Suoramaa

Sari Dahl-Ylen


Markkinointitoimikunta


Mika Laaksonen, pj.

044 5338937 mika.laaksonen(at)raumanlukko.fi
Samu Vahteristo
Iida Lampi, sihteeri  044 0265100   Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen.
Tuire Tamminen

Kenttä- ja Ympäristötoimikunta


Jarmo Tanhua, pj. 050 5391 222 jarmo.tanhua(at)tvo.fi
Juhani Suoramaa 0400 322 007 juhani(at)suoramaa.fi
Joni Laihonen 0400 563 963

kentta(at)raumagolf.fi

Jussi Renko 0440 921 118 jussi_renko(at)hotmail.com
Mika Laaksonen
Iida Lampi, sihteeri                          

Työvaliokunta


Juhani Salo, pj. 0400 595 688 juhani.salo(at)aajs.fi
Joni Ylen 044 974 4189 joylen80(at)gmail.com
Juhani Suoramaa 0400 322007      juhani(at)suoramaa.fi

Miestoimikunta


Rami Rintanen, pj 040 7520531
Joni Ylen
Jari Rinne
Jari Hyvärinen  
Juha S. Nieminen
Joonas Tapiovaara
Petri Lätti 
Raimo Hakala 

Valmennus- ja Nuorisotoimikunta


Jukka Suominen. 040 5407 054 jukka.suominen(at)dnainternet.net
Kimmo Koivisto, pj 050 3735924 kimmo.koivisto(at)utu.fi
Venni Suominen Juniorikapteeni
Jouni Raatikainen

Ari suonvieri

 

 


pelaamaanraumalle banneri

Ajanvaraus

Vieraspelaajille: 
Caddiemaster

02 8230324 / Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen.  

Greenfee-tiedot 

Kenttä ja klubipalvelut ovat vielä SULJETTUNA! Jäiselle kentälle meno on kielletty.
Ilmoitamme kentän aukeamisesta nettisivuillamme.

RANGE AUKI. Pallot kerätään rangelta itse. 

PAR 3 KENTTÄ AUKI.


Ota tarvittaessa yhteyttä  Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen.

Jäsenasiat/ Jäsenlaskutukset               Office  Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen.

Tai soittamalla 02-8230324

 

Jäsenille kirjautuminen:

(Avautuu uuteen ikkunaan)

Kilpailukalenteri

raumagolf fb

raumagolf webkamera2